Služby firem

Vinuté díly pro elektrotechniku a elektroniku

VLOŽIL:
single-image

Významnou společností, která vyrábí vinuté díly pro elektrotechniku a elektroniku, je Tronic spol. s r.o. Společnost působí ve svém oboru již 25 let a dodává své výrobky jak na tuzemský trh, tak do zahraničí. Největšími zahraničními odběrateli jsou například Slovensko a Německo. Výjimkou nejsou ani zákazníci ze zámoří.

Zajímavostí je, že z původně malé rodinné firmy se stala úspěšná společnost, která v současné době zaměstnává asi 50 zaměstnanců. Sídlo společnosti je v Praze v Horních Počernicích. Její součástí je také vlastní vývojové pracoviště, kde tým odborníků vyvíjí speciální výrobní techniku a také speciální elektroniku dle poptávky od zákazníků.

Společnost má dlouholetou tradici a vyrábí transformátory, které se používají v oblasti drobné elektroniky, ale jsou součástí také velkých dopravních prostředků.

Tým specialistů vyrábí transformátory například na toroidních jádrech, feritových jádrech, amorfních jádrech, klasických plechových jádrech 3UI, UI a EI. Nemůžeme nezmínit také vzduchové cívky, olejové transformátory a vysokonapěťové suché transformátory. Více informací získáte na www.trafo.cz

Mohlo by se Vám líbit