Služby firem

Pořiďte si nábytek na míru

VLOŽIL:
single-image

Pořizujete si nové bydlení nebo renovujete to staré? V takovém případě určitě přemýšlíte nad nábytkem, který tvoří tu nejdůležitější součást domova. Bez kvalitního a zároveň líbivého nábytku to prostě nejde. Aby vám mohl dělat radost po dlouhá léta, je důležité si vybrat někoho, kdo vám dodá pouze precizně vyrobený nábytek na míru. V Praze nabízí své služby Nábytek MAX, kde vám vyrobí na zakázku cokoliv, co si budete přát.

Splňte si sny a mějte dokonalé bydlení

Vybavte si kuchyň, předsíň, koupelnu, obývací pokoj, dětský pokoj či ložnici dokonalým zakázkovým nábytkem. Společnost Nábytek MAX vám poskytne nadstandardní služby a jejich designeři vám ochotně navrhnout kompletní vybavení na míru přesně podle vašich představ. Nabídku i s 3D návrhem máte navíc zcela zdarma. Domov vašich snů získáte díky dokonalému zpracování, moderním technologiím výroby či ideálním řešením pro každý prostor. Není problém ani s tím atypickým.. Díky dlouholeté odolnosti a kvalitě použitých materiálů můžete spokojeně bydlet nejen vy, ale i následující generace.

Návrhy na míru všem

Specialisté společnosti s vámi promyslí celkový koncept vašeho bydlení a nabídnou vám dokonalé řešení na míru. Nabízíme řešení i tam, kde ho jiní nenašli. Odborníci společnosti Nábytek MAX mají k dispozici profesionální a na míru projektovaný architektonický počítačový program. V něm je možné zobrazit návrh nábytku v provedení 3D ještě před tím, než je zakázka realizovaná.

Nábytek na míru je možné přizpůsobit každému prostoru a přitom za velmi výhodné ceny. Za cenu sériově vyráběného nábytku získáte i 3D návrh, dopravu a montáž zdarma. Je možné si nechat navrhnout vybavení pro kompletní prostor od kuchyně, koupelny až po vestavěné skříně na míru. Také pracovny, kanceláře, vybavení do obchodu či jen poličku nebo komodu.

Nábytek MAX nabízí řešení nábytku na míru všem vašim potřebám.

1 Comment
  1. 3catalonia 1 týdnem ago

    3twenty-second

Leave a Comment

Mohlo by se Vám líbit