Služby firem

Spolehlivá ostraha objektů a kvalitní úklidové práce

VLOŽIL:
single-image

Každý objekt vyžaduje spolehlivou provozní a technickou správu. Komplexní služby v této oblasti poskytuje společnost HONDL GLOBAL SERVICES. Zásadou firmy je vysoký standart kvality, a proto v současné době patří mezi velice dynamicky se rozvíjející společnost na českém trhu.

Bezpečnost na prvním místě

Oblast bezpečnosti objektů řeší firma velmi pečlivě a kompletně. Svým klientům nabízí balíček Security Servis, který zajišťuje veškeré profesionální služby týkající se bezpečnosti budov. Součástí Security Servisu je ostraha objektů, recepční služba, kamerové systémy a bezpečnostní audit. Pro každého klienta firma navrhuje individuální bezpečnostní řešení na míru.

Komplexní úklidové služby

Zajistit pravidelný a kvalitní úklid je často velmi náročné, a proto si stále více firem najímá profesionály. V oblasti úklidu nabízí HONDL GLOBAL SERVICES kompletní full – service pro úklid komerčních a soukromých prostorÚklidové práce zajišťuje v kancelářích, skladech, halách a domácnostech. Zájemci si mohou vybrat pravidelný a jednorázový úklid. Samozřejmostí je také nabídka hygienického a desinfekčního servisu.

Moderní strojový park pro prvotřídní úklid

Kvalitní úklid je zaručen díky rozsáhlému strojovému parku, kterým firma disponuje. Mezi používané zařízení patří například parní čistič, zametací stroj, leštící stroj, komunální stroj a další. Všechny stroje a úklidové vozíky jsou od prověřených značek.

Vysoký standart kvality

HONDL GLOBAL SERVICES zaručuje vysoký standart kvality, který splňuje díky množství profesionálně vyškolených zaměstnanců. Každý zákazník se vždy dočká individuálního přístupu a rychlé reakce na jakýkoliv požadavek. V současné době má firma více než 300 spokojených klientů, mezi které patří například Pražský hrad, Audi a Národní divadlo. Zařadíte se mezi ně také? Bezpečnost a zdraví je nade vše!

1 Comment
  1. 2quibble 1 týdnem ago

    2unrelated

Leave a Comment

Mohlo by se Vám líbit