Služby firem

Proč kupovat uhelné brikety

VLOŽIL:
single-image

Chystáte se připravit na zimu a rozhodujete se, jaká pevná paliva jsou pro vás nejvhodnější? Existuje mnoho společností, které na českém trhu nabízí prodej nejrůznějších druhů paliv. Mezi společnosti, které poskytují svým zákazníkům kvalitní služby, dlouholeté zkušenosti a odbornou praxi, patří společnost Běchovické uhelné sklady, s.r.o. Společnost nabízí špičkové služby spojené s prodejem pevných paliv včetně dopravy ke konečnému zákazníkovi. Můžete si vybrat ze široké nabídky paliv, jako jsou balené brikety, uhlí nebo koks. Aktuální informace naleznete na www.bechovickeuhelnesklady.com

Vhodným pevný palivem pro domácnosti jsou hnědouhelné brikety. Je to klasické tradiční pevné palivo, které je mezi spotřebiteli velmi oblíbené. Jak brikety vznikají? Rozemelou se nejkvalitnější druhy uhlí a po té se provádí lisování a to při vysokém tlaku, kdy dochází k odpaření vody. Hnědouhelné brikety nejsou hornina, ale výrobek. Tedy certifikovaný produkt s řízeným procesem výroby.

Brikety se dají použít ve všech běžně používaných topidlech a topných zařízení, jako jsou krby, krbová kamna nebo klasické kotle a jsou vysoce kvalitním palivem.

Charakteristickými vlastnostmi briket jsou vysoká výhřevnost a dlouhotrvající žhnutí. Brikety vám zajistí dlouhotrvající tepelný efekt.  Velkou výhodou uhelných briket je použití právě do krbových kamen, kdy se používají v kombinaci se dřevem. Majitelé přes den topí dřevem a na noc přidají několik briket, ráno pak jen prohrábnou popel, přiloží dřevo a nemusí již zatápět. Je to velmi ekonomické.

Hnědouhelné brikety šetří vaše peníze. Krbová kamna tímto způsobem mírně hřejí po celou noc a temperují váš dům.

Mohlo by se Vám líbit