Služby firem

Diagnostika a opravy automatických převodovek

VLOŽIL:
single-image

Diagnostika automatických převodovek patří ke službám špičkových autoservisů. Mezi ně se řadí A.T.AUTOSERVIS, s.r.o., se sídlem na Praze 3. Autoservis působí na českém trhu od roku 1991 tedy více jak 20 let.  Profesionální tým zaměstnanců nabízí svým zákazníkům dlouholeté a odborné zkušenosti v oblasti diagnostiky a oprav automatických převodovek.

Autoservis nejdříve začínal opravovat (repasovat) automatické převodovky u automobilů vyrobených v Americe. V současné době již opravují všechny druhy a typy převodovek. Jedná se o všechny typy manuálních automatických převodovek jak starší výroby, tak i ty nejmodernější. Zkušený tým zaměstnanců používá ty nejmodernější diagnostické přístroje včetně synchronizace a adaptace po provedení opravy.

Autoservis se specializuje na tyto značky automobilů: Škoda, Volkswagen, Audi, Ford, Opel, Mercedes Benz, Jeep, BMW a jiné. Mezi výrobce převodovek, které odborně a kvalitně opravuje, patří např. Aisin Warner, ZF, Jatco, Toyota, Hyundai, Mercedes Benz, Chrysler a další.

Pokud jste zaznamenali jakoukoliv závadu na převodovce vašeho automobilu, tak se neváhejte do autoservisu objednat. V případě problémů s převodovkou zajistí autoservis také odtah vašeho automobilu po Praze. Svým zákazníkům nabízí jakoukoliv opravu závady na převodovce. Dále nabízí možnost předběžné kalkulace opravy v několika možných variantách. Více informací naleznete na atautoservis.cz

Objednejte se do A.T.AUTOSERVISU k včasné výměně oleje v automatické převodce a ušetříte tak své peníze. Nepodceňujte pravidelné servisní prohlídky vašeho automobilu a objednejte se včas.

Autoservis poskytuje odborné a profesionální služby týkající se kompletní péče o váš vůz. Mezi tyto služby autoservisu patří pneuservis, geometrie kol, autoelektrika, příprava STK, výměna autoskel, opravy podvozku, výměna oleje a provozních kapalin, opravy motoru, opravy brzd atd.

Mohlo by se Vám líbit