Služby firem

Přístrojová vybavení pro laboratoře

VLOŽIL:
single-image

Přístrojová vybavení pro laboratoře, výzkumná pracoviště i pro měření provozu nabízí společnost ANAMET s.r.o., jejíž historie se datuje do roku 1991. V tomto roce Ing. Hrdlička, který je ředitelem společnosti ANAMET, založil firmu Chromspec s.r.o. V roce 2005 se divize analytických testovacích a měřících technik odštěpila a společnost ANAMET navázala na její obchodní aktivity a to po jejím rozšíření na Slovensko.

ANAMET navazuje na tradici předcházejících firem a zastupuje významné společnosti v oblasti přístrojové instrumentace a vytváří nejkvalitnější podporu českým i slovenským zákazníkům.

Společnost ANAMET s.r.o. dodává špičkové přístroje zahraničních firem, které zastupuje (je jich více než 30) na český a slovenský trh. Dále zajišťuje pro veškerou techniku, kterou dodává, řešení na míru a záruční a pozáruční servis, který zahrnuje také dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu. Více informací naleznete na www.anamet.cz

V názvu společnosti ANAMET se pojí název společnosti spolu se zaměřením společnosti. ANAMET = ANAlytical + MEasurement + Testing. Společnost dostala tento název, protože vývoj v oblasti rozvoje instrumentálních technik jde neustále dopředu a specializace si vyžaduje konkrétní řešení. Společnost nabízí techniku, která se orientuje na materiálové analýzy a zkušebnictví.

Vzhledem k tomu, že společnost chce svým zákazníkům zajistit prodej přístrojů a také jejich servis a údržbu po celé České republice a na Slovensku, má své zástupce v Praze, Brně i v Bratislavě.

Mezi služby, které společnost ANAMET nabízí, patří:

– Analytické techniky

– Fyzikální a chemické metody (Analytické metody)

– Materiálové zkušebnictví

– Analýza paliv a maziv (průmyslové a pro kontrolu životního prostředí)

– Aplikace pro farmacii, potravinářství, biochemii a kosmetiku

– Bezpečnost a hygiena práce, měření pracovního prostředí, stanovení obsahu alkoholu v dechu

– Procesní (on-line) analyzátory (plyny, kapaliny, pevné látky)

Mohlo by se Vám líbit